Menu

O FIRMIE

Firma XEMAR działa od 2002 roku. Zajmujemy się doradztwem, sprzedażą i serwisem w zakresie urządzeń kopiujących, drukujących i skanujących. Oferujemy również nowoczesne rozwiązania informatyczne wspomagające skanowanie i elektroniczną archiwizację dokumentów z wykorzystaniem proponowanych rozwiązań sprzętowych.

Serwisujemy urządzenia wiodących producentów na rynku takich jak DEVELOP, Konica Minolta, RICOH, SHARP, TOSHIBA, CANON, PANASONIC, KYOCERA MITA, HP a w szczególności specjalizujemy się w profesjonalnych urządzeniach marki DEVELOP oraz UTAX.

Od wielu lat notujemy dynamiczny rozwój i systematycznie poszerzamy swój zespół specjalistów zapewniając naszym Klientom profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość usług.

Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma i uzyskaliśmy Certyfikat Rzetelności wydawany w celu kreowania pozytywnego wizerunku firm legitymujących się certyfikatem.

Zasięg działania firmy obejmuje południową Polskę, a przy współpracy z naszymi partnerami zapewniamy obsługę na obszarze niemal całej Polski.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy XEMAR i zapraszamy do współpracy.

Linki do serwisów partnerskich:
wielofunkcyjne.com.pl
wielofunkcyjne.com
najlepszedrukarki.pl
kserokopiarka.eu
xemar.com.pl