Menu

Od 2002 roku fachowo doradzamy i sprzedajemy naszym klientom nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki oraz drukarki. Z naszych usług skorzystało do tej pory bardzo dużo firm – zarówno punktów ksero, jak i większych biur oraz instytucji publicznych i przedsiębiorstw z różnych branż.

Wśród naszej bogatej oferty znajdują się maszyny niskonakładowe, średnionakładowe i wysokonakładowe, kolorowe i monochromatyczne, które spełnią oczekiwania i potrzeby każdej firmy. Cechuje je wyjątkowa szybkość, niezawodność i szereg różnych, wbudowanych funkcji. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami, takimi jak m.in. Develop, Konica Minolta czy Utax.

Prowadzimy również serwis kserokopiarek, drukarek i innych urządzeń wielofunkcyjnych. Nasze usługi cechuje szybki czas realizacji, fachowość i właściwe doradztwo, a także wsparcie informatyczne do proponowanych produktów.

Nasz zespół składa się z pasjonatów o dużym doświadczeniu, którzy z chęcią pomogą i właściwie doradzą w zakresie doboru i serwisu urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i kserokopiarek. Zachęcamy do kontaktu – zapewniamy indywidualne, profesjonalne podejście.